Jak nosić legginsy?

legginsy-wersja-HeidiCzy to prawda, że kobieca garderoba nie ma już żadnych tajemnic przed swoimi właścicielkami? Trudno byłoby nie zgodzić się z tym, gdyby nie jeden wyjątek od przedstawionej tu reguły. Są nim legginsy.

To jedno z tych rozwiązań, do których kobiety podchodzą ze szczególnym uznaniem, pojawia się jednak przynajmniej jeden problem, którego nie można ignorować. Trudno cieszyć się z legginsów, gdy okazuje się, że zazwyczaj nie są noszone tak, jak powinny.

Oczywiście, świat mody narzuca coraz mniej ograniczeń, jedna z lepiej znanych zasad mówi więc o tym, że modne jest wszystko to, w czym czujemy się dobrze. Nie można jednak zapominać o tym, że legginsy, z racji swojego kroju, elastyczności i materiału, z którego są wykonane, nie powinny być traktowane jako alternatywa dla spodni. Bardziej przypominają grube rajstopy i właśnie taki sposób ich postrzegania wydaje się bardziej właściwy. W praktyce oznacza to, że pośladki powinny być zakryte, co można uzyskać bez większego problemu sięgając choćby po dłuższą bluzkę lub tunikę.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Odzież damska i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *